تاریخ انتشار:۰۱ اسفند ۱۳۹۷ اخبار, گالری تصاوير


امام جمعه قشم: آزادگان نماد ایثار، صبر و مقاومت هستند


امام جمعه شهرستان قشم آزادگان را نماد ایثار، صبر و مقاومت دانست و گفت: این نسل سرمایه‌های معنوی انقلاب و تبیین‌گر تاثیر ایمان به خدا در زندگی هستند.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم شامگاه سه‌شنبه در دیدار وی با آزادگان اردوگاه اسرای موصل چهار، بند چهار اظهار داشت: آزادگان نماد ایثار، صبر و مقاومت هستند.

وی ویژگی آزادگان را الگویی برای آحاد جامعه دانست و افزود: خاطرات این نسل از انقلاب اسلامی از سرمایه‌های معنوی و تبیین‌گر تاثیر ایمان به خداوند متعال در زندگی است.

امام جمعه شهرستان قشم اظهار داشت: آزادگان مصداق آیه «إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَهُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّهِ الَّتِی کُنْتُمْ تُوعَدُونَ» هستند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم اضافه کرد: امت اسلامی درس مقاومت و ایثار را از آزادگان فرا گرفته و با وجود مشکلات همه جانبه اقتصادی همچنان در صحنه‌های انقلاب خلق حماسه می‌کنند.

وی ادامه داد: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر به اثبات رساندند که هوشمندانه و با بصیرت در مسیر آرمان‌های امام و شهدا به پیش می‌روند.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: مسلمانان باید دشمن‌شناس باشند و دشمنان اصلی خود را با فریب خوردگان اشتباه نگیرند.

علیرضا نصری نیز در این نشست صمیمی اظهار داشت: آزادگان در کلام و کردار مجهز به سلاح ایمان و اخلاص هستند و از این رو حضور آنان در جامعه به تقویت معارف اسلامی انقلابی می‌انجامد.

فرماندار شهرستان قشم نگارش خاطرات دوران دفاع مقدس را سرچشمه‌ای مداوم برای سیراب سازی نسل نو از وقایع جنگ هشت ساله برشمرد و افزود: خاطرات یادگاران جنگ تحمیلی دریایی از درس و تجربه است و ما بر آن هستیم تا با خدمت صادقانه به مردم بتوانیم گوشه‌ای از ایثارگرهای‌های جامعه آزادگان را جبران کنیم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)