تاریخ انتشار:۱۳ اسفند ۱۳۹۷ اخبار


امام جمعه قشم: بیانه گام دوم انقلاب تبین‌گر نقشه راه مردم و مسوولان است


امام جمعه شهرستان قشم تکیه بر اهداف و روحیات انقلابی را عامل دستورهای ۴۰ساله ایران اسلامی برشمرد و گفت: بیانه گام دوم انقلاب تبین‌گر نقشه راه مردم و مسوولان در دهه پنجم انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم نیز در نشست شورای اداری شهرستان قشم با اشاره به اقدام اخیر نیروهای اطلاعاتی کشور، اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان(عج) گوشه‌ای از اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشتند و به نمایندگی از مردم جزیره قشم از آنان متشکر هستم.

وی، بیانه گام دوم انقلاب راتبین‌گر نقشه راه مردم و مسوولان دانست و افزود: امیدآفرینی واقع‌بینانه، جامعیت، الهام‌بخشی، توجه خاص به نسل جوان و آسان فهمی از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این منشور انقلاب است.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: بیانه گام دوم انقلاب در کنار بزرگداشت اقدامات مهم و با ارزش ۴۰ ساله انقلاب، نقاط ضعف را نیز با نگاهی کارشناسانه مورد بررسی قرار می‌دهد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: تاریخ گواه آن است که ثمره تکیه بر اهداف انقلاب موفقیت بوده و کشور در هرکجا از اهداف و روحیات انقلابی فاصله گرفته دچار ضعف شده است.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)